Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sofia

Klidný hotelový komplex rodiného charakteru je v udržované zahradě s bazénem. Hotel leží 250m od jedné z nejhezčích písčitých zátok na ostrově Karpathos a letoviska Amopi, kde najdete několik taveren, barů a restaurací, od hlavního města je vzdálena asi 8 km.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sofia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu / studií Sofia

Příjemný hotel Sofia  nabízí klidné ubytování ve třech jednopatrových budovách v zahradě s bazénem. Pár set metrů od hotelu se nachází jedna z nejhezčích zátok na ostrově s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Dále je možné využít další 2 pláže v tomto malebném letovisku. V letovisku samotném vzdáleném cca 8 km od hlavního města najdete několik taveren a restaurací. Jednoduché, ale čisté ubytování uspokojí nenáročné klienty, kteří vyhledávají menší hotely stranou od velkých komplexů. Každopádně hotel Sofia je ideální pro relaxační dovolenou v klidném letovisku. Doporučujeme využít některého z výletů do horských vesniček. Hotel Sofia je vhodný pro rodiny s dětmi.

Pláž

Písečná pláž 250 m od hotelu Sofia . Slunečníky a lehátka za poplatek. Na pláži je minimarket a taverny.

Poloha hotelu / studií Sofia

Klidný hotelový komplex rodiného charakteru Sofia je v udržované zahradě s bazénem. Hotel leží 250m od jedné z nejhezčích písčitých zátok na ostrově a letoviska Amopi, kde najdete několik taveren, barů a restaurací, od hlavního města je vzdálena asi 8 km.

Stravování

Polopenze - snídaně kontinentální servírovaná, večeře formou menu ve vedlejší taverně Helios – salát, hlavní chod s výběrem z denní nabídky, dezert nebo ovoce.

Ubytování

Účelně zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), telefonem, klimatizací v červenci a srpnu zdarma, lednicí (za poplatek) a trezorem. Možnost jedné přistýlky (pouze pro dítě do 12-tiu let), třílůžkové pokoje pro tři dospělé na vyžádání. Pokoje mají výhled na bazén nebo na hory.

Vybavení

Hotel Sofia disponuje vstupní halou s recepcí a TV koutem, trezory v recepci, malým barem, vnitřní restaurací, zahradou, dětským hřištěm, venkovním bazénem, dětským bazénem. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.