Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Potali Bay

Klasická, modrobílá a členitá stavba je postavena na ostrově Karpathos ve svahu nad zálivem Potali na jih od centra vesničky Lefkos. Součástí ubytování je i oblíbená taverna. K pláži Potali je to opravdu blízko. Pláž je písečná s malými kamínky a nikdy nebývá přeplněná. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. V blízkosti jsou další taverny a obchod. Do centra vesničky Lefkas a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 20 minut.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Potali Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Potali Bay

Klasická, modrobílá a členitá stavba je postavena ve svahu nad zálivem Potali na jih od centra vesničky Lefkos. Součástí ubytování je i oblíbená taverna. K pláži Potali je to opravdu blízko. Pláž je písečná s malými kamínky a nikdy nebývá přeplněná. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. V blízkosti jsou další taverny a obchod. Do centra vesničky Lefkas a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 20 minut.

Ubytování

Ze všech studií Potali Bay je krásný výhled na moře a na záliv Potali. Studia jsou v 1. a ve 2. patře. Dole je recepce a taverna. Studia jsou 2lůžková s možností 3. lůžka (gauč) a jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV/SAT, fénem, sejfem (za příplatek) a klimatizací (za příplatek). V domě jsou i mezonetová studia až pro 4 osoby (na vyžádání).

Hodnocení

Studia Potali Bay jsou kvalitní a prostorné ubytování s vynikající polohou přímo nad pláží, v klidném prostředí a velmi blízko krásného koupání.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 40 m. Vzdálenost od centra Lefkas: cca 2 km.

Základní popis

2 - 3 lůžka, vlastní stravování

Aktuální popis od CK

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.