Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Petra House studia a apartmány

Moderní, dobře vybavená studia a apartmány leží v klidnější části letoviska Pigadia v dosahu taveren, restaurací a obchodů. Široká písečná pláž se nachází jen cca. 350 m od penzionu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Petra House studia a apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Petra House

Moderní a pěkně vybavený penzion Petra House leží 350m od písčité pláže a přibližně 1000m do centra Pigadie. Vzdálenost z letiště: 17 km.

Ubytování ve studiích Petra House

Studia pro 2-3 osoby a apartmány pro 2-4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem, TV, wi-fi připojením zdarma, klimatizací a trezorem za poplatek. Pláž u ubytování je rozlehlá a najdete zde plážový servis a restaurace s výhledem na moře. Cestu do nedalekého centra lemují obchůdky se suvenýry, taverny a bary. Jednolůžkové studio (na dotaz) 

Stravování 

Dle ck: Možnost dokoupení stravování: večeře, polopenze

Aktuální popis od CK

Ubytování Pojeďte s námi v roce 2019 na dovolenou na poklidný řecký ostrovKarpathos, který se nachází na samotnémjihu souostroví Dodekanés, kam naše cestovní...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.