Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lefkos Village studia

Apartmánový hotel Lefkos Village je postaven na mírném svahu nedaleko malebného centra vesničky Lefkos na Karpathosu, kde naleznete taverny, obchod a kaféniony. Nejbližší pláž s hrubším pískem, která se jmenuje Frangolimnionas máte na dosah (asi 3 minuty pohodlnou chůzí). Další pláže, např. Gialou Chorafi a pláž Panagias Limani jsou v dosahu několika minut. V dosahu pěší chůze je i pláž, kde se můžete koupat bez plavek. Malý hotelový komplex je obklopen zelení a dobře udržovanou zahradou s bazénem

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lefkos Village studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
12
Jen snídaně
Praha
Studio
18 990 Kč
12
Žádná strava
Praha
Studio
16 990 Kč
11
Jen snídaně
Praha
Studio
17 990 Kč
11
Žádná strava
Praha
Studio
15 990 Kč

Poloha studií Lefkos Village:

Apartmánový hotel Lefkos Village je postaven na mírném svahu nedaleko malebného centra vesničky Lefkos, kde naleznete taverny, obchod a kaféniony. Nejbližší pláž s hrubším pískem, která se jmenuje Frangolimnionas máte na dosah (asi 3 minuty pohodlnou chůzí). Další pláže, např. Gialou Chorafi a pláž Panagias Limani jsou v dosahu několika minut. V dosahu pěší chůze je i pláž, kde se můžete koupat bez plavek. Malý hotelový komplex je obklopen zelení a dobře udržovanou zahradou s bazénem.

Ubytování:

Hotel má 4 stylové jednopatrové budovy, které vytvářejí příjemný celek a výborně zapadají do zdejší krajiny. V 1. budově je recepce s barem a TV a prostorná zastíněná terasa, kde si můžete dopřát malé občerstvení nebo snídani (za poplatek). Je zde příjemný bazén s lehátky a slunečníky. Studia jsou v dalších 3 budovách. V přízemí mají studia prostorné zastíněné terasy s výhledem na moře, v některých případech je výhled omezený zelení, v 1. patře mají studia prostorné balkóny s krásným výhledem na moře. Studia jsou prostorná a mají 2 lůžka a rozkládací gauč (až další 2 kvalitní lůžka), avšak doporučujeme je pro 3 dospělé osoby nebo pro rodinu s 2 dětmi. Dále jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a lednice), klimatizací (za příplatek), TV/SAT, sejfem (za příplatek) sprchou nebo vanou a WC. U vilky Lefkos Village je možnost parkování.

Stravování:

Kontinentální snídaně je servírovaná přímo v hotelu - dárek cestovní kanceláře nebo za příplatek.

Hodnocení:

Lefkos Village je kvalitní ubytování s hotelovými službami v krásném a klidném prostředí. Výborná poloha bude vyhovovat i rodinám s dětmi. Vzdálenost od pláže: cca 150 m. Vzdálenost od centra: cca 250 m.

Kapacita studií Lefkos Village a strava

2 - 4 lůžka vlastní stravování - možnost dokoupení snídaní (nebo dárek cestovní kanceláře)

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
12
Jen snídaně
Praha
Studio
18 990 Kč
12
Žádná strava
Praha
Studio
16 990 Kč
11
Jen snídaně
Praha
Studio
17 990 Kč
11
Žádná strava
Praha
Studio
15 990 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.