Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iris studia

Pokud hledáte vynikající ubytování u pláže, toužíte po relaxu a je pro vás prioritou blízkost pláže a města, nově postavená studia Iris jsou tím nejlepším výběrem. Velmi milý a ochotný majitel se neustále stará o spokojenost svých hostů. Náš tip! Poloha - letovisko Pigadia na ostrově Karpathos

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iris studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
12
Jen snídaně
Praha
Studio
13 650 Kč
8
Jen snídaně
Praha
Studio
13 490 Kč

Kapacita studií Iris:

7 studií

Ploha

Bleděmodré domečky studií Iris jsou situovány od pláže přes silnici, u vstupu do areálu se nachází fontánka a recepce. Ke každému studiu vede vlastní malé schodiště. Před vstupem do pokojů jsou soukromé terasy – z každé strany se naskytne výhled na moře a město. Široká písečná pláž Vrontis se nachází jen ve vzdálenosti 10 m – stačí když přejdete přes hlavní cestu. Nejbližší supermarket je vzdálený přibližně 800 m a do centra kouzelného města Pigadia se dostanete procházkou po cca 2 km. Hosté domu mají možnost využívat bazén v sousedním hotelu Venezia (předpokládá se konzumace u baru).

Ubytování / Vybavení:

moderní studia Iris pro 2 osoby s možností přistýlky pro dítě (rozkládací postel) • TV • kuchyňský kout s dvouplotýnkovým vařičem a základním vybavením • lednička • varná konvice • koupelna se sprchou/WC • klimatizace (za příplatek) • trezor (za příplatek).

Pláž:

písečná pláž je hned u studia Iris, asi 10 m přes cestu

Doporučení CK

Pokud hledáte vynikající ubytování u pláže, toužíte po relaxu a je pro vás prioritou blízkost pláže a města, nově postavená studia Iris jsou tím nejlepším výběrem. Velmi milý a ochotný majitel se neustále stará o spokojenost svých hostů. Náš tip!

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Na konci hlavního města Pigadia se nachází útulný menší areál studií Iris. Nádvoří s malou fontánou lemují bleděmodré domky, které se...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
12
Jen snídaně
Praha
Studio
13 650 Kč
8
Jen snídaně
Praha
Studio
13 490 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.