Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Helios

Příjemný hotel Helios skládající se z několika bílých nízkých vilek ležících uprostřed letoviska Amoopi, na ostrově Karpathos, cca 200 m od pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Helios, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Helios

Příjemný hotel Helios skládající se z několika bílých nízkých vilek ležících uprostřed letoviska Amoopi, cca 200 m od pláže. Pokoje jsou zařízené v řeckém stylu a komplex celkově působí velmi hezky a příjemně, při večerním osvětlení přímo kouzelně. Snídat můžete v příjemné restauraci nebo na venkovní terase s výhledem do krásné zahrady, na kterou navazuje rodinná taverna otevřená od 13:00 h. s širokou nabídkou tradičních řeckých jídel a s výhledem na moře. Při zakoupení polopenze mohou klienti dle vlastního uvážení docházet na obědy či večeře.

Vybavení hotelu Helios

Hotel Helios leží cca 200 m od písečné pláže. V hotelu Helios je k dispozici hostům recepce internetový koutek, TV restaurace s venkovní terasou nedaleko minimarket slunečník a letátka na pláži za poplatek dětské hřiště vhodné boty do vody.

jednopatrové bílé vilky v zahradě Úklid: 6 x týdně Výměna ložního prádla: 3 x týdně Výměna ručníků: 3 x týdně

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, klimatizace za příplatek jen v některých pokojích nebo ventilátor, minibar za příplatek dle CK a sejf za poplatek na místě,wifi, telefon, radio, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem. Možnost 1 přistýlky, (apartmán se dvěma přistýlkami - palandy - na vyžádání). Dětská postýlka možná po vyžádání.

Stravování

dle CK. kontinentální snídaně formou bufetu od 07:00-09:30 h., možnost dokoupení večeře formou výběru z menu v rodinné taverně

Aktuální popis od CK

Helios HotelPříjemný hotel vřeckém stylu, skládající se zněkolika vilek leží vcentru letoviska Amoopi. Vilky jsou obklopeny kouzelnou zahradou, kterou se...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.