Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Archontiko aparthotel

Apartmánový dům Archontiko leží v malé vesničce Finiki v klidném, romantickém prostředí na kopečku, odkud se můžete kochat panoramatickými výhledy do okolí a na moře. Letovisko Arkassa se nachází ve vzdálenosti cca 2 km, hlavní město Pigadia 18 km. Na menší pláž s přístavem se dostanete během pár minut (cca 100 m), další 2 krásné pláže se nacházejí 500 m od domu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Archontiko aparthotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis:


Apartmánový dům Archontiko leží v malé vesničce Finiki v klidném, romantickém prostředí na kopečku, odkud se můžete kochat panoramatickými výhledy do okolí a na moře. Letovisko Arkassa se nachází ve vzdálenosti cca 2 km, hlavní město Pigadia 18 km. Na menší pláž s přístavem se dostanete během pár minut (cca 100 m), další 2 krásné pláže se nacházejí 500 m od domu. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají klidnou, relaxační dovolenou s možnostmi výletů.

Informace k ubytování:

dvoulůžková studia s možností přistýlky
apartmány až pro 5 osob (2 místnosti)
sociální zařízení (WC, sprcha, fén)
kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí, varná konvice)
SAT/TV, trezor (za poplatek cca 1 €/den)
klimatizace (za poplatek cca 5 €/den)
balkon nebo terasa

Vybavení a služby:

vstupní hala
Wi-Fi zdarma

Stravování:


Dle ck - Vlastní. Na místě možnost dokoupení servírovaných snídaní (výběr z 2 jídel).

Aktuální popis od CK

PopisApartmánový dům leží v malé vesničce Finiki v klidném, romantickém prostředí na kopečku, odkud se můžete kochat panoramatickými výhledy do okolí a na...

PopisPláž: 100 m | ZDARMA: Wi-Fi, TV/SAT, kuchyňkaOkolíApartmánový dům Archontiko leží v malé vesničce Finiki v klidném, romantickém prostředí na kopečku,...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.