Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Albatros

Na ostrově Karpathos, jen 30 metrů od písčito-oblázkové pláže Potali a přibližně 1,5 km od centra letoviska Lefkos se bělají budovy domu Albatros. Na pláž se schází přírodním chodníkem z kopce. Na hosty čekají sympatická studia pro dvě osoby s možností přistýlky (rozkládací lůžko) v přízemí nebo v prvním poschodí. Každé studio má koupelnu se sprchou/WC, kuchyňský kout s ledničkou, základním vybavením a balkon nebo terasu. Samostatný menší dům vedle tvoří apartmán pro maximálně 4 osoby s oddělenou ložnicí, koupelnou (sprcha/WC), kuchyňkou.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Albatros, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
12
Žádná strava
Praha
Studio
13 950 Kč

Albatros - popis domu a ubytování:

Jen 30 metrů od písčito-oblázkové pláže Potali a přibližně 1,5 km od centra letoviska Lefkos se bělají budovy domu Albatros. Na pláž se schází přírodním chodníkem z kopce. Na hosty čekají sympatická studia pro dvě osoby s možností přistýlky (rozkládací lůžko) v přízemí nebo v prvním poschodí. Každé studio má koupelnu se sprchou/WC, kuchyňský kout s ledničkou, základním vybavením a balkon nebo terasu. Samostatný menší dům vedle tvoří apartmán pro maximálně 4 osoby s oddělenou ložnicí, koupelnou (sprcha/WC), kuchyňkou.

Každý apartmán má samostatný východ na terasu. Z balkonu/terasy se vám naskytne výhled na moře, přičemž jeden pokoj v přízemí a jeden na poschodí mají výhled na hory. Máte pocit, že jste na rajském konci světa – dům je daleko od ruchu aut či hlučných barů. Nejbližší supermarket je od domu max. 100 m, nejbližší restaurace 50 m.

Přímo v domě je možnost zakoupit nápoje v malém minimarketu. Stačí, pokud na lístek napíšete číslo pokoje a nápoj, který jste si vzali. Zaplatíte při odchodu – vše je založené na důvěře. Náš tip!

Kapacita domu Albatros:

5 studií a 1 apartmán

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Jen cca 30metrů od oblázkovo-písečné pláže Potali apřibližně 1,5km od centra letoviska Lefkos se bělají budovy domu Albatros, které zvětšiny...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
12
Žádná strava
Praha
Studio
13 950 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.