Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Afoti Beach

Menší rodinný hotel postavený v tradičním řeckém stylu tvoří tři bílé dvoupatrové budovy s modrými dveřmi a okny. Leží na klidném místě v zahradě v těsné blízkosti nejdelší pláže ostrova Karpathos nedaleko od hlavního města Pigadia. Nedaleko od hotelu najdete několik taveren a obchůdků, do kilometr vzdáleného centra města snadno dojdete procházkou.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Afoti Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Afoti Beach

Menší rodinný hotel Afoti Beach postavený v tradičním řeckém stylu tvoří tři bílé dvoupatrové budovy s modrými dveřmi a okny. Leží na klidném místě v zahradě v těsné blízkosti nejdelší pláže ostrova nedaleko od hlavního města Pigadia. Nedaleko od hotelu Afoti Beach najdete několik taveren a obchůdků, do kilometr vzdáleného centra města snadno dojdete procházkou. Pokoje jsou účelně zařízené a největší výhodou tohoto hotýlku je jeho ideální poloha u pláže. Hotel Afoti Beach je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu Afoti Beach

Afoti Beach leží přímo u písečné pláže s oblázky - doporučujeme boty do vody lehátka a slunečníky na pláži za poplatek centrum letoviska cca 1 km zahrada, recepce hala s TV, bar

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou a WC, telefon, balkon nebo terasa. Sejf (cca 12 Euro/pobyt) a lednička (cca 28 Euro/pobyt) za příplatek na místě. Klimatizace za poplatek (cca 6 Euro/den). Pokoje mají výhled směrem k moři nebo do zahrady. Dětská postýlka pro dítě do 2 let možná na vyžádání - poplatek na místě cca 2 Eura/den. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

snídaně kontinentální, večeře za příplatek v nedaleké řecké taverně - předkrm, salát, hlavní chod - výběr z menu, dezert nebo ovoce.

Další údaje

26 pokojů ve třech dvoupatrových budovách v zahradě u moře. Úklid: 6x týdně. Výměna ložního prádla: 2x týdně. Výměna ručníků: 3x týdně.

Afoti Beach na webu

Hotel Afoti Beach

Názory našich klientů na Afoti Beach

"Super dovolená" - děkuji za zajištění krásné dovolené na kouzelném řeckém ostrově Karpathos. Ubytování Afoti Beach předčilo naše očekávání 2* hotelu. Služby fungovaly výborně, kontinentální snídaně byla taktéž dobrá. Milý majitel dodal kouzlo tomuto příjemnému hotýlku s výbornou polohou. Díky moc Lubomír Doskočil, Břeclav

Aktuální popis od CK

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

PopisPláž: 0 m | ZDARMA: Wi-Fi, TVOkolíMenší rodinný hotel Afoti Beach je postavený v tradičním řeckém stylu a skládá se ze tří dvoupatrových budov. Jeho...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.