Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aegean View

Studia Aegean View nacházející se v čím dál více oblíbené vesnici Lefkos jsou ideální volbou zejména pro klienty, kteří upřednostňují pobyt na klidném místě s dostupností hned několika pláží. Studia samotná se nachází přímo u písečné pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aegean View, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
8
Žádná strava
Praha
Studio
13 765 Kč

Poloha Aegean View

V kouzelné vesničce Lefkos, jen 10 m od úžasné písečné pláže, stojí prázdninový dům Aegean View. Již jeho název napovídá, že svým hostům poskytuje výhled na průzračné azurové moře. Tradiční bílá budova s modrými okenicemi dokonale zapadá do koloritu vesničky. Malá předzahrádka s květinami zkrášluje jeho exteriér. Centrum vesničky Lefkos je vzdáleno asi 50 m.

Vybavení studií Aegean View

Studia pro dvě osoby, některá studia disponují výhledem na moře, jiné výhledem na pohoří. K vybavení patří kuchyňský kout, lednička, základní nádobí, koupelna se sprchou / WC, fén, trezor (za poplatek na místě), balkon nebo terasa.

Stravování

Dle CK. Bez stravování.

Pláž

Písečná Frankolimionas se nachází jen cca 10 m od domu.

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:V kouzelné vesničce Lefkos, jen 10m přes cestu od úžasné pláže Frankolimnionas, stojí prázdninový dům Aegean View. Již jeho název napovídá,...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
8
Žádná strava
Praha
Studio
13 765 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.