Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sevi

V oblasti Lunária/Kantuni na ostrově Kalymnos, přibližně 80 m od převážně písečné pláže, místy smíšené s kamínky, stojí prázdninový dům v pastelových barvách s modrými okenicemi - Sevi. Na poschodí dům poskytuje ubytování ve studiích pro dvě osoby s možností přistýlky (pohovka). Na přízemí je studio pro 3-4 osoby (3 pevná lůžka + přistýlka) a taktéž rodinný apartmán pro 4-5 osob s oddělenou ložnicí. Všechny pokoje jsou velmi příjemné, zařízené novým dřevěným nábytkem, kuchyňským koutem, základním nádobím, dvouplotýnkovým vařičem, ledničkou, TV, koupelnou (sprcha/WC) a balkonem nebo terasou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sevi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita Sevi:

4 studia a 1 apartmán

Popis domu Sevi a ubytování:

V oblasti Lunária/Kantuni, přibližně 80 m od převážně písečné pláže, místy smíšené s kamínky, stojí prázdninový dům v pastelových barvách s modrými okenicemi - Sevi.

Na poschodí dům poskytuje ubytování ve studiích pro dvě osoby s možností přistýlky (pohovka). Na přízemí je studio pro 3-4 osoby (3 pevná lůžka + přistýlka) a taktéž rodinný apartmán pro 4-5 osob s oddělenou ložnicí. Všechny pokoje jsou velmi příjemné, zařízené novým dřevěným nábytkem, kuchyňským koutem, základním nádobím, dvouplotýnkovým vařičem, ledničkou, TV, koupelnou (sprcha/WC) a balkonem nebo terasou. Klimatizace je možná za příplatek.

Okolí Sevi

V blízkosti Sevi se nachází supermarket a několik taveren.

Doporučení

Přátelské prostředí, možnost ochutnat místní speciality v blízkých tavernách či noční život v nedalekých barech, které vůbec nenarušují klidnou atmosféru domu - to vše nabízejí studia Sevi.

A popis os další CK:

Popis domu a ubytovania:

V oblasti Linárie/Kantuni, vedle cesty a přibližně 70 m od písčito-kamínkové pláže, stojí prázdninový dům v pastelových barvách s modrými okenicemi. V jeho blízkosti se nachází supermarket a několik taveren. Dům poskytuje v patře ubytování ve studiích pro dvě osoby s možností přistýlky (pohovka). V přízemí je studio pro 3-4 osoby (3 pevná lůžka + přistýlka) a taktéž prostorný rodinný apartmán pro 4-5 osob s oddělenou ložnicí. Všechny pokoje jsou velmi příjemné, zařízené novým dřevěným nábytkem, kuchyňským koutem, základním nádobím, dvouplotýnkovým vařičem, ledničkou, TV, koupelnou (sprcha/WC) a balkonem nebo terasou. Klimatizace je možná za příplatek. Přátelské prostředí, možnost ochutnat místní speciality v blízkých tavernách či noční život v nedalekých barech – to vše nabízejí studia Sevi. Mladé lidi určitě zlákají diskotéky Domus nebo Kantina-Rock&Blues cafe, které jsou od domu vzdálené přibližně 300 m, takže v hlavní sezóně je v okolí rušněji a živo. Pokud patříte mezi milovníky písečných pláží, udělejte si procházku na Plati Gialos, kde objevíte pláž s tmavým pískem a několika tavernami.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.