Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Plaza

V srdci rušného letoviska Massuri, přímo nad písečnou pláží, v upravené zahradě s barevnými květy a stromy, stojí kompletně zrekonstruovaný hotel Plaza. Od restaurací, taveren, obchodů a nočního života letoviska je vzdálený jen pár kroků. Hlavní město Kalymnosu Pothia je vzdáleno přibližně 8,5 km.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Plaza, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita hotelu Plaza:

61 pokojů

Kde Plaza leží?

V srdci rušného letoviska Massuri, přímo nad písečnou pláží, v upravené zahradě s barevnými květy a stromy, stojí kompletně zrekonstruovaný hotel Plaza. Od restaurací, taveren, obchodů a nočního života letoviska je vzdálený jen pár kroků. Hlavní město Pothia je vzdáleno přibližně 8,5 km.

Vybavení / Sport / Zábava:

Recepce - 24 hodin s lobby, TV/SAT koutek, výtah, trezor (za poplatek), internet (za poplatek). Restaurace, bar, snack bar u bazénu. Bazén má také oddělenou část pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Hotel Plaza disponuje i konferenční halou.

Ubytování:

Komfortní prostorné pokoje pro 2 osoby s možností přistýlky, klimatizací (za příplatek), telefonem, TV/SAT, koupelnou/WC, ledničkou a balkonem. Všechny pokoje poskytují výhled na moře. Dětská postýlka je možná na vyžádání.

Stravování:

Rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu.

Náš názor:

Hotel Plaza se nachází přímo na pláži v centru rušného letoviska Massouri. Je vhodný pro všechny, kteří vyhledávají zábavu, ale i pro ty, kteří si chtějí vychutnat odpočinek a romantický výhled na moře či protilehlý ostrůvek Telendos. Plaza je jeden z nejlepších hotelů na Kalymnosu.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.