Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Philoxenia

V oblasti Armeos na Kalymnosu, v objetí kopců a skal, stojí stylový hotýlek Philoxenia. Hotel, který se pro svou perfektní polohu stal vyhledávaným místem mnohých horolezců. Hned naproti je autobusová zastávka, ze které se dostanete třeba do hlavního města Pothia.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Philoxenia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha:

V oblasti Armeos, v objetí kopců a skal, stojí stylový hotýlek Philoxenia. Hotel, který se pro svou perfektní polohu stal vyhledávaným místem mnohých horolezců. Hned naproti je autobusová zastávka, ze které se dostanete třeba do hlavního města Pothia.

Pláže u Philoxenia

Když se z Philoxenia vydáte směrem na Amborio, asi po 400 m narazíte na malou písečnou přírodní pláž. Od letoviska Massuri s organizovanými plážemi je vzdálený přibližně 700 m.

Vybavení / Sport / Zábava:

Vstupní hala s recepcí, trezor (za příplatek). Snídaňová hala, atraktivní lobby bar s dřevěným nábytkem, TV koutek, bazén s venkovní terasou a sezením. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro třetí osobu jsou zařízené dřevěným nábytkem, telefonem, TV, koupelnou/WC. Klimatizace je možná za příplatek. Všechny pokoje mají velké balkony s přímým nebo bočním výhledem na moře. Dětská postýlka je možná na vyžádání.

Stravování:

Rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu.

Náš názor na Philoxenia:

Philoxenia je příjemný hotel v romantickém prostředí s jedinečným výhledem na moře a protilehlý ostrov Telendos. Doporučujeme všem, kteří vyhledávají klidné prostředí a dokonalý relax. Velmi oblíbený mezi horolezci z celé Evropy, Nad hotelem se nacházejé nejzajímavější lezecké stěny.

Kapacita Philoxenia:

27 pokojů

Aktuální popis od CK

DoporučeníHezký rodinný hotel pro klidnou dovolenou. Velmi oblíbený mezi horolezci z celé Evropy. Nad hotelem se nacházejí nejzajímavější lezecké...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.