Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kantouni Beach

Velmi hezký komplex Kantouni Beach je z modrobílých vilek obklopených vzrostlou subtropickou zahradou, ve které se střídají tmavě zelené palmy s krásnými barevnými oleandry. Studia a apartmány jsou přímo na písečné pláži, která je vhodná pro surfování. Kantuni Beach dělí krásnou přírodní písečnou pláž u Kantuni/Lunária na dvě poloviny. Leží přímo na pláži, jen pět metrů jemného písku brání tomu, aby se voda z hotelového bazénu smísila s mořskými vlnami. Na konci pláže Kantuni (asi 400 m od hotelu) se nachází jeden z oblíbených plážových barů Kalymnosu - Domus, který funguje i jako restaurace.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kantouni Beach , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Velmi hezký komplex Kantouni Beach je z modrobílých vilek obklopených vzrostlou subtropickou zahradou, ve které se střídají tmavě zelené palmy s krásnými barevnými oleandry. Studia a apartmány jsou přímo na písečné pláži, která je vhodná pro surfování. 

Kantuni Beach dělí krásnou přírodní písečnou pláž u Kantuni/Lunária na dvě poloviny. Leží přímo na pláži, jen pět metrů jemného písku brání tomu, aby se voda z hotelového bazénu smísila s mořskými vlnami. Na konci pláže Kantuni (asi 400 m od hotelu) se nachází jeden z oblíbených plážových barů Kalymnosu - Domus, který funguje i jako restaurace.

Nedaleko se nachází centrum letoviska s obchody, restauracemi a tavernami.

Vzdálenost od letiště je cca 5km.

Stravování

Obvykle bez stravy. Možnost doobjednání večeří v restauraci Trata, vzdálené necelých 300 m od hotelu.

Ubytování v hotelu Kantuni beach

Všechny 2-lůžkové pokoje/studia s možností přistýlky pro třetí osobu mají balkon/terasu s výhledem na moře nebo do areálu hotelu. Pokoje jsou jednoduše zařízené, mají koupelnu/WC,TV, telefon, kuchyňský kout (s ledničkou a rychlovarnou konvicí). Na přízemí jsou umístěné 3-4 lůžkové apartmány s oddělenou ložnicí a obyvatelnou kuchyňkou (ve 4-lůžkovém apartmánu jsou 3 postele + přistýlka pro čtvrtou osobu). Ventilátor nebo klimatizace, trezor a dětská postýlka je na vyžádání za příplatek.

Vybavení

Apartmánový komplex Kantuni svým hostům nabízí recepci, trezory u recepce, snack bar u bazénu s posezením s výhledem na azurové moře, venkovní bazén s dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma). Hotel Kantuni (Kantouni) několikrát v týdnu pořádá tématické večery, jednou do týdne řecký večer.

Kapacita Kantuni Beach:

30 studií a apartmánů

Pláž u Kantuni Beach

Přímo u dlouhé přírodní písečné pláže. Slunečníky a lehátka u bazénu.

Komu Kantuni (Kantouni) doporučujeme?

Všem, kdo mají rádi klidnou dovolenou u krásného azurového moře. Hotel Kantuni je s velmi milým a ochotným personálem a ideální polohou - přímo na pláži. Na celém Kalymnosu jsou pouze tři hotely, které mají bazén a leží přímo na pláži - Kantuni Beach je jedním z nich. Je to místo, kde se díky různým programům, které pořádá hotel, určitě nebudete nudit.

Aktuální popis od CK

PlážPřímo u dlouhé přírodní písečné pláže. Slunečníky a lehátka u bazénu.PolohaVelmi hezký komplex modrobílých vilek obklopených vzrostlou subtropickou...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.