Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kalypso

Jednoduchá studia Kalypso se nachází v klidném letovisku Myrties, ve kterém vládne pohodová atmosféra, kterou dokreslují tradiční taverny a pohled na protější ostrov Telendos. Sousední městečko Massouri s dalšími možnostmi vyžití je dobře dosažitelné krátkou procházkou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kalypso, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Kalypso

Studia Kalypso se nachází v letovisku Myrties.

Vybavení studií Kalypso

Dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou vybavena koupelnou s WC, kuchyňským koutem se základním vybavením pro vaření a stolování, vařičem, lednicí, SAT/TV, klimatizací a balkonem nebo terasou.

Sport a zábava

Nabídka výletů, zábavní možnosti v centru letoviska, vodní sporty na pláži (za poplatek), půjčovna aut, skútrů a kol. V prostorách komplexu možno využít kurzy jógy, masáže, kosmetické služby vše za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.