Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kalymnos Village

Kalymnos Village s 10 prostornými studii se nachází nedaleko centra městečka Massouri a 150 metrů od písečné pláže. Ubytování je vhodné pro klienty všech věkových kategorií, nicméně vzhledem k tomu, že přístup k domu i na pláž je veden po schodech, nedoporučujeme jej klientům s potížemi s pohybovým aparátem, nebo rodičům s kočárky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kalymnos Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kalymnos Village

V oblíbeném středisku Massuri, v těsné blízkosti jeho živého centra, stojí v mírném kopci pastelová budova studií Kalymnos Village. Dům prošel v roce 2007 kompletní rekonstrukcí a najdete zde bazén s oddělenou dětskou částí a také snack bar s občerstvením a možnost WiFi připojení. Studia sousedí s domem Rita, který je již dlouhodobě v naší nabídce. Na písečnou pláž se dostanete po schodech již po cca 150 m.

Vybavení hotelu Kalymnos Village

V areálu je k dispozici bazén, snack bar, WiFi

Vybavení studií

Prostorná studia pro 2 osoby s možností přistýlky,  klimatizace (za poplatek) , kuchyňský kout se základním vybavením, dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, lednička , koupelna (sprcha, WC),  TV ,  balkon s výhledem na moře.

Stravování

Dle CK. Možnost dokoupení večeří v taverně.

Pláž

Pláž s hrubým pískem se nachází 150 metrů od hotelu (po schodech).

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.