Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panorama apartmánový dům

Apartmánový dům Panorama se nachází na samém okraji letoviska Vathi na vyvýšeném místě obklopeném přírodou. Všechny apartmány Panorama mají terasu a nachází se v přízemí. Přístav Piso Aetos je vzdálen 8 km, centrum letoviska s nejbližšími obchody a restauracemi asi 1 km. Oblast - ostrov Ithaka, letovisko Vathi

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Panorama apartmánový dům, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis aparmánového domu Panorama

Apartmánový dům Panorama se nachází na samém okraji letoviska Vathi na vyvýšeném místě obklopeném přírodou. Všechny apartmány Panorama mají terasu a nachází se v přízemí. Přístav Piso Aetos je vzdálen 8 km, centrum letoviska s nejbližšími obchody a restauracemi asi 1 km.

Doporučení pro apt dům Panorama

Ubytování Panorama doporučujeme všem, kteří hledají klidnou dovolenou s krásnými výhledy do okolí.

Informace k ubytování

- dvoulůžkové apartmány s možností až dvou přistýlek
- kuchyňský kout (vařič, lednice, základní nádobí, kávovar)
- sociální zařízení (WC, sprcha)
- klimatizace, trezor, TV
- terasa

Vybavení a služby

- Wi-Fi
- bazén 
- zahrada

Aktuální popis od CK

PopisApartmánový dům se nachází na samém okraji letoviska Vathi na vyvýšeném místě obklopeném přírodou. Všechny apartmány mají terasu a nachází se v přízemí....

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.