Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Omirikon hotel

Menší rodinný hotel Omirikon v tradičním stylu, který nabízí pokoje s výhledem na moře a přístav Vathi, se nachází u přístavu na okraji letoviska Vathi. Centrum letoviska je vzdálené pouhých 200 m, zde najdete nejbližší restaurace a obchůdky. Pláž je vzdálená 2 km, přístav Piso Aetos je vzdálen 7 km od Vathi. Hotel Omirikon nabízí tradiční Ithácké snídaně. Ostrov Ithaka doporučujeme milovníkům řecké kuchyně a klidnějšího prostředí.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Omirikon hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popishotelu Omirikon

Menší rodinný hotel Omirikon v tradičním stylu, který nabízí pokoje s výhledem na moře a přístav Vathi, se nachází u přístavu na okraji letoviska. Centrum letoviska je vzdálené pouhých 200 m, zde najdete nejbližší restaurace a obchůdky. Pláž je vzdálená 2 km, přístav Piso Aetos je vzdálen 7 km od Vathi. Hotel Omirikon nabízí tradiční Ithácké snídaně. Doporučujeme milovníkům řecké kuchyně a klidnějšího prostředí.

Informace k ubytování v hotelu Omirikon

- dvoulůžková studia s možností až dvou přistýlek s výhledem na moře
- dvoulůžkové apartmány s možností až dvou přistýlek s výhledem na moře (2 místnosti)
- sociální zařízení (WC, sprcha, fén)
- kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí)
- SAT/TV, telefon
- trezor, klimatizace
- balkon nebo terasa

Vybavení a služby

- recepce, Wi-Fi
- zahrada, jacuzzi, bar
- lehátka a slunečníky na plážích

Hotel Omirikon - stravování

Snídaně – rozšířené kontinentální formou bufetu.

Aktuální popis od CK

PopisMenší rodinný hotel v tradičním stylu, který nabízí pokoje s výhledem na moře a přístav Vathi, se nachází u přístavu na okraji letoviska. Centrum...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.