Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ithaca's Poem apartmánový dům

Hotel Ithaca's Poem se nachází na okraji letoviska Vathi asi 2 km od oblázkové pláže. Nabízí krásný výhled na moře nebo hory. Dvoupodlažní bílá budova s modrými a zelenými okenicemi v řeckém stylu nabízí ubytování v moderních studiích nebo v apartmánech a mezonetech s kapacitou až šesti osob. Centrum města je vzdálené 200 m, zde najdete i nejbližší obchody a restaurace, přístav Piso Aetos leží 7 km od hotelu Ithaca's Poem. Ostrov Ithaka doporučujeme milovníkům tradičního Řecka.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ithaca's Poem apartmánový dům, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis objektu Ithaca's Poem apartmánový dům

Hotel Ithaca's Poem se nachází na okraji letoviska Vathi asi 2 km od oblázkové pláže. Nabízí krásný výhled na moře nebo hory. Dvoupodlažní bílá budova s modrými a zelenými okenicemi v řeckém stylu nabízí ubytování v moderních studiích nebo v apartmánech a mezonetech s kapacitou až šesti osob. Centrum města je vzdálené 200 m, zde najdete i nejbližší obchody a restaurace, přístav Piso Aetos leží 7 km od hotelu Ithaca's Poem. Doporučujeme milovníkům tradičního Řecka.

Informace k ubytování v Ithaca's Poem

- dvoulůžková studia
- kuchyňský kout (vařič, lednice, základní nádobí, myčka)
- sociální zařízení (WC, sprcha)
- klimatizace, trezor, TV
- balkon nebo terasa
- na vyžádání v CK: apartmány a mezonet

Vybavení a služby

- recepce, Wi-Fi
- zahrada
- balkon nebo terasa
- lehátka a slunečníky na plážích

Stravování

Dle ck, vlastní.

Aktuální popis od CK

PopisHotel se nachází na okraji letoviska Vathi asi 2 km od oblázkové pláže. Nabízí krásný výhled na moře nebo hory. Dvoupodlažní bílá budova s modrými a...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.