Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Forkis apartmánový dům

Renovovaný apartmánový dům Forkis leží na vyvýšeném místě na samém okraji letoviska Vathi, nabízí krásný panoramatický výhled na malebnou zátoku Dexa a přístav Forkynos. Oblázková pláž je vzdálená 300 m, najdete zde lehátka, snack bar a vše, co potřebujete k příjemnému pobytu na pláži. Centrum letoviska je vzdálené 1,5 km, přístav Piso Aetos 7 km. Doporučujeme všem klientům, kteří vyhledávají dovolenou na krásném a klidném místě. Oblast - ostrov Ithaka

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Forkis apartmánový dům, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis apartmánového domu Forkis

Renovovaný apartmánový dům Forkis leží na vyvýšeném místě na samém okraji letoviska Vathi, nabízí krásný panoramatický výhled na malebnou zátoku Dexa a přístav Forkynos. Oblázková pláž je vzdálená 300 m, najdete zde lehátka, snack bar a vše, co potřebujete k příjemnému pobytu na pláži. Centrum letoviska je vzdálené 1,5 km, přístav Piso Aetos 7 km. Doporučujeme všem klientům, kteří vyhledávají dovolenou na krásném a klidném místě.

Informace k ubytování

Apartmánový dům Forkis nabízí

- dvoulůžková studia
- apartmány s možností až dvou přistýlek (2 místnosti)
- kuchyňský kout (vařič, lednice, základní nádobí)
- sociální zařízení (WC, sprcha, fén)
- klimatizace, trezor, TV
- balkon nebo terasa

Vybavení a služby

- recepce, Wi-Fi
- zahrada
- lehátka a slunečníky 

Stravování

Dle ck, Vlastní.

Aktuální popis od CK

PopisRenovovaný apartmánový dům leží na vyvýšeném místě na samém okraji letoviska Vathi, nabízí krásný panoramatický výhled na malebnou zátoku Dexa a přístav...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.