Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dina's apartmánový dům

Apartmánový dům Dina’s nabízí ubytování v moderně zařízených, prostorných apartmánech s rozkládací přistýlkou, kuchyňským koutem a obývacím pokojem a ložnicí. Centrum letoviska s restauracemi a bary je vzdálené 150 m, nejbližší obchod pouze 50 m. Malá oblázková pláž Loutsa se nachází nedaleko v zálivu Vathi. Oblast - ostrov Ithaka

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dina's apartmánový dům, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis objektu Apartmánový dům Dina’s

Apartmánový dům Dina’s nabízí ubytování v moderně zařízených, prostorných apartmánech s rozkládací přistýlkou, kuchyňským koutem a obývacím pokojem a ložnicí.

Poloha

Centrum letoviska s restauracemi a bary je vzdálené 150 m, nejbližší obchod pouze 50 m. Malá oblázková pláž Loutsa se nachází v zálivu Vathi cca 2 km od ubytování, pláž Dexa 2,5 km; obojí dostupné na kole, které je k dispozici k zapůjčení zdarma u majitele domu. Přístav Piso Aetos je vzdálen 7 km.

Informace k ubytování v Apartmánový dům Dina’s

- dvoulůžkové apartmány s možností přistýlky (sofa)
- sociální zařízení (WC, sprcha)
- kuchyňský kout (vařič, lednice, základní nádobí)
- klimatizace, trezor, TV
- terasa

Vybavení a služby 

- Wi-Fi
- zahrada, veranda
- jízdní kola k zapůjčení zdarma
- lehátka a slunečníky na plážích  

Stravování

Dle ck, Vlastní.

Aktuální popis od CK

PopisApartmánový dům Dina’s nabízí ubytování v moderně zařízených, prostorných apartmánech s rozkládací přistýlkou, kuchyňským koutem a obývacím pokojem a...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.