Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Liostasi

Luxusní hotel stojí na zeleném kopci, odkud je nádherný výhled na moře i na přístav. Hlavní město ostrova Ios - Chora s rušným nočním i denním životem je vzdáleno 500 m. Písečná pláž je vzdálena 400 m od hotelu. K dispozici je recepce, restaurace, bar, bazén s lehátky, WIFI zdarma, fitness zdarma. Masáže a služby wellnes za poplatek.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Liostasi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Liostasi

Tento luxusní hotel stojí na zeleném kopci, odkud je nádherný výhled na moře i na přístav. Hlavní město Chora s rušným nočním i denním životem je vzdáleno 500 m. Písečná pláž je vzdálena 400 m od hotelu.

Stravování

Snídaně. Podávané formou amerického bufetu nebo dle zájezdu.

Ubytování

Stylově zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení ( WC, sprcha, fén),klimatizace zdarma, TV/SAT, WIFI, rádio, balkon s výhledem na moře. Možnost jedné přistýlky pouze ve suitách, za příplatek.

Vybavení hotelu Liostasi

Hotel Liostasi je postavený v kykladském stylu a nabízí pohodlí v romantickém prostředí. Kamenné zdi, mramor a dřevo se snoubí s kvalitními službami hotelu. K dispozici je recepce, restaurace, bar, bazén s lehátky, WIFI zdarma, fitness zdarma. Masáže a služby wellnes za poplatek. Po příjezdu hotel podává welcome drink.

Doporučení

Luxusní hotel Liostasi stojí na zeleném kopci, odkud je nádherný výhled na moře i na přístav. Hlavní město Iosu s rušným nočním i denním životem je vzdáleno 500 m. Písečná pláž je vzdálena 400 m od hotelu

Pláž u Liostasi

Písečná pláž 400 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Aktuální popis od CK

CenaV cene je zahrnuto: • letecká preprava vcetne letištních a bezpecnostních tax, palivové prirážky a emisního príplatku • transfery do pobytového místa a...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.