Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Erikoussa

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Erikoussa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Erikoussa

Je Erikoussa vlastně středisko?

Klasické středisko na ostrově Erikoussa vlastně ani není. Je zde několik osad a pár rozptýlených domků, ale to je asi tak vše. Jsou zde samozřejmě taverny, obchůdky či kafetérie, ale hlavně je zde klid. Hotel je zde na Erikoussa jen jeden jediný a ještě se jedná jen o malý hotýlek s 20ti lůžky. Ze hotelu je to všude kousek. Ostrov je 2 km dlouhý a 2km široký a pobřeží je překrásné - cca 2 třetiny obvodu tvoří překrásné písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, zbytek jsou pak různě vysoké útesy. Skály a pláže se střídají, takže není problém si zde najít kousek klidu a nádhernou pláží, překrásným okolím a samotou, ze které nás nebude nikdo rušit.

Video z ostrova Erikoussa

Chcete li o dovolené vybočit ze shonu a ruchu a strávit čas v naprostém klidu a pohodě, je ostrov Erikoussa pro Vás jako stvořený. Podívejte sem jak to zde vypadá:

Video

Tipy na hotel v letovisku Erikoussa

Erikoussa hotel

Dvoupodlažní objekt, ležící kousek od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. V hotelu je celkem 20 dvoulůžkových pokojů, v některých možnost přistýlky. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, balkonem se zahradním nábytkem, klimatizací, lednicí, SAT TV, telefon, rádio. Z balkonu výhled na moře. V hotelu Erikoussa je k dispozici recepce, restaurace (vnitřní a na terase), bar.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---