Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Karfas

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Karfas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Karfas

Živé městečko Karfas, jedno z nejvyhledávanějších a největších na ostrově Chios, leží na jeho východním pobřeží, asi 6 kilometrů od stejnojmenného hlavního města. Má prý jednu z nejkrásnějších pláží, a tak není divu, že sem míří každé léto množství turistů z celého světa. V místě je dostatek ubytovacích kapacit v podobě hotelů a ubytování v soukromých vilkách. Nechybí samozřejmě řada stravovacích zařízení, tradičních taveren, restaurací, barů, kaváren a nočních klubů s možností noční zábavy. Pokud se rozhodnete stravovat se sami, využijte výhodného nákupu ve zdejším supermarketu. Ve městě najdete bankomat, autobusovou zastávku, z které jezdí pravidelné linky z a do hlavního města, internetovou kavárnu a několik půjčoven aut, motorek a jízdních kol.

Pláže u Karfas

Hlavní devizou zdejší dlouhé pláže je jemný písek, kterým je pokryta, a velmi čistá mořská voda při pobřeží, které se svažuje jen velmi pozvolna. Děti se tak mohou bezpečně koupat a hrát si s pískem, dospělí odpočívat na měkkém písčitém koberci a ti aktivnější si mohou bez problémů zahrát třeba plážový volejbal nebo se vydat za vodními sporty. K dispozici jsou slunečníky a lehátka, stejně jako nezbytné občerstvení.

Video ze střediska Karfas

Video

Ostatní střediska na ostrově Chios

Na Chios se z ČR jezdí do středisek Agia Fotini, EmporiosKarfas a Chios - město

Tipy na hotel v letovisku Karfas

Studia Dolfins

Příjemná rodinná studia a apartmány Dolfins jsou situované v klidném prostředí na kopci nad pláží Karfas. Tato pláž je nejpopulárnějším místem turistů různých národností přicházejících každoročně prožít svoji dovolenou v malebné vesničce Karfas. Na pláži se provozuje i řada vodních sportů. Vstup do moře je mělký po délce několika metrů, vhodné i pro malé děti. V okolí pláže najdete i výborné restaurace, kde vás obslouží s úsměvem. Po odpolední siestě si pak můžete dojít nebo dojet do nedalekého Chiosu. Večery jsou ve vesničce příjemné. Pokud vás nezlákají místní bary, pak můžete v klidu svého pokoje pozorovat západ slunce nad Egejským mořem a v dáli vidět pobřeží Malé Asie.

1.

Sunset

Příjemný 3* hotel Sunset se nachází v letovisku Karfas nedaleko hlavního města Chios. Většina pokojů má výhled na moře. Odpočívat pak můžete na písečné pláži, která se nachází cca 60m od hotelu nebo přímo u bazénu v zahradě hotelu. Do centra letoviska Karfas je to pár kroků, což je ideální pro klienty, kteří rádi zajdou večer na skleničku do jedné z mnoha místních taveren či barů.

2.

Posedonio

Tento hotel se nachází v městečku Karfas, jen 200 m od písečné pláže. Od letiště je vzdálen 3 km, od hlavního města Chios 6 km. Před hotelem je autobusová zastávka. V okolí hotelu je dostatek restaurací, taveren a obchodů.

3.

Erytha Resort

Hotel Erytha funguje od roku 1990. Jméno získal z básně Homéra, který pokřtil území, na kterém se nachází hotelový komplex, rozsáhlé iónské pobřeží jménem Erythai Aktai. Tvoří jej 7 budov obklopených kvetoucí zahradou a malebnou alejí. Komplex slučuje moderní i tradiční architektonické prvky, které dotváří originální atmosféru celého objektu. Leží v klidné části zálivu Karfas 7 km od města Chios. Hotel byl oceněn za vynikající kvalitu poskytovaných služeb mezinárodním certifikátem kvality. Věříme, že hotel Erytha Resort uspokojí požadavky všech klientů.

4.

Golden Sands

Tento luxusní hotel se nachází přímo na písečné pláži oblíbeného letoviska Karfasu, 7 km od centra města Chios a 4 km od letiště. Hotel Golden Sands byl vystavěn v roce 1989 na ploše 3 akrů v moderním architektonickém stylu v příjemném prostředí. Hotel Golden Sands nabízí kompletní služby a komfort, které potřebujete pro únik z každodenního života. Kafeteria – bar s panoramatickým výhledem na Egejské moře, snack bar u bazénu, noční taverna nebo řecký večer, který je organizován u bazénu ve stylu řeckých vesnických tradic a patří k nezapomenutelným zážitkům pro každého. Místo je vhodné i pro rodiny s dětmi, protože místní písečná pláž s pozvolným vstupem patří k nejhezčím na ostrově.

5.

Moutafis

V nejoblíbenějším letovisku ostrova Chios, letovisku Karfas, nabízíme příjemný rodinný komplex studií Moutafis. V prostorné zahradě najdete sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky zdarma a milovníci mořských vln to na pláž také budou mít jen pár kroků, vstup do moře je pozvolný a jemný píseček je ideální pro malé děti. Moderně zařízená a prostorná studia bez problémů vystačí i pro vícečlenné rodiny, nechybí kuchyňský koutek a z vyšších pater je vidět přes bazén na moře. Studia Moutafis doporučujeme všem klientům, kterým vyhovuje ubytovaní v soukromí a klid.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---