Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Agia Fotini

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Agia Fotini, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Agia Fotini

Ve vzdálenosti asi 10 kilometrů od hlavního města ostrova Chios můžeme nalézt malé letovisko zvané Agia Fotini, nedaleko obce Neohori. Své jméno dostal resort po stejnojmenném kostele, který se nachází nedaleko. V místě je dostatek ubytovacích kapacit v podobě hotelů a pokojů v soukromých rezidencích. Samozřejmě nechybí tradiční řecké taverny s nabídkou mořských specialit. V případě, že se raději stravujete mimo veřejná gastronomická zařízení, využijte zdejší malý obchod s potravinami. Pokud chcete poslat domů pohled nebo dopis, poslouží vám poštovní schránka, kam můžete svou zásilku bez obav vložit.

Pláže u Agia Fotini

Zdejší pláž je dlouhá jen asi dvě stě metrů, avšak pyšní se krásně čistou mořskou vodou a hladkými bílými oblázky na povrchu. Patří k nejpěknějším v této oblasti a možná i na celém ostrově. K dispozici jsou tu základní služby, které potřebuje každý dovolenkář ke správnému letnímu odpočinku při pobřeží. Díky svému tichému charakteru je letovisko vhodné pro ty, kteří preferují poklidnou dovolenou prosycenou sluncem a ničím nerušeným lenošením na pláži.

Videa z Agia Fotini

Video

Ostatní střediska na ostrově Chios

Na Chios se z ČR jezdí do středisek Agia Fotini, EmporiosKarfas a Chios - město.

Tipy na hotel v letovisku Agia Fotini

Studia Vasilikos

Příjemná studia Vasilikos s přátelskou a rodinnou atmosférou leží nedaleko pláže v klidné části střediska Agia Fotini. Studia Vasilikos jsou umístěna v zahradě s krásným výhledem na moře a okolí. Ostrov Chios láká k prožití úžasné dovolené. Pláže ve středisku Agia Fotini Vás uchvátí, stejně jako typické řecké taverny nabízející rybí speciality i řeckou kávu, které lemují pláž.

1.

Pantelis

Oblázková pláž je vzdálena 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

2.

Theoxenia

Kompletně zrekonstruovaný hotel je umístěn na krásné písečno-oblázkové pláži Agia Fotini. Ubytování je vhodné pro klidnou dovolenou a pro klienty, kteří rádi objevují krásy ostrova.

3.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---