Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunset

Hotel leží přímo u písečné pláže (50 m) ve městečku Karfas, asi 8 km od centra města Chios a 4 km od letiště. V okolí hotelu Sunset najdete dostatek taveren, restaurací, barů. Letovisko Karfas nabízí bohatý noční život (především v hlavní sezóně).

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunset, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Sunset

Příjemný 3* hotel Sunset se nachází v letovisku Karfas nedaleko hlavního města Chios. Většina pokojů má výhled na moře. Odpočívat pak můžete na písečné pláži, která se nachází cca 60m od hotelu nebo přímo u bazénu v zahradě hotelu. Do centra letoviska Karfas je to pár kroků, což je ideální pro klienty, kteří rádi zajdou večer na skleničku do jedné z mnoha místních taveren či barů.

Poloha hotelu Sunset

Hotel leží přímo u písečné pláže (50 m) ve městečku Karfas, asi 8 km od centra města Chios a 4 km od letiště. V okolí hotelu Sunset najdete dostatek taveren, restaurací, barů. Letovisko Karfas nabízí bohatý noční život (především v hlavní sezóně).

Stravování

Polopenze. Snídaně – rozšířené kontinentální formou bufetu. Večeře – formou bufetu nebo servírované se salátovým bufetem v blízkém hotelu Golden Sands. Každé úterý je v hotelu Golden Sands „rybí bufet“ a každý čtvrtek hotel Golden Sands pořádá řecký večer – pro klienty hotelu Sunset vstup zdarma. Pánům doporučujeme k večeřím dlouhé kalhoty a dámám šaty

Ubytování v hotelu Sunset

Tento hotel rodinného typu má 28 pokojů, některé s možností jedné přistýlky. Všechny pokoje jsou zařízeny novým nábytkem a vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, vysoušeč vlasů). Klimatizace od 1. 7. do 31. 8. zdarma, telefon, TV a balkon nebo terasa.

Vybavení

Hotelovým hostům je k dispozici recepce s TV koutkem, trezor u recepce a bar. V krásné zahradě je venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, pool bar, parkoviště. U hotelu Sunset je autobusová zastávka (možnost dopravy do hlavního města).

Pláž

Nejpopulárnější krásná písčitá pláž Chiosu leží 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek. Vodní sporty za poplatek.

Hotel Sunset na webu

Hotel Sunset

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

v květnu bus tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha–Řecko, trajekt na ostrov(sedačka na palubě), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 15x, letenka Chios - Praha letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.