Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Dolfins

Příjemná rodinná studia a apartmány Dolfins jsou situované v klidném prostředí na kopci nad pláží Karfas na ostrově Chios. Tato pláž je nejpopulárnějším místem turistů různých národností přicházejících každoročně prožít svoji dovolenou v malebné vesničce Karfas. Na pláži se provozuje i řada vodních sportů. Vstup do moře je mělký po délce několika metrů, vhodné i pro malé děti.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Dolfins, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Dolfins

Příjemná rodinná studia a apartmány Dolfins jsou situované v klidném prostředí na kopci nad pláží Karfas. Tato pláž je nejpopulárnějším místem turistů různých národností přicházejících každoročně prožít svoji dovolenou v malebné vesničce Karfas. Na pláži se provozuje i řada vodních sportů. Vstup do moře je mělký po délce několika metrů, vhodné i pro malé děti. V okolí pláže najdete i výborné restaurace, kde vás obslouží s úsměvem. Po odpolední siestě si pak můžete dojít nebo dojet do nedalekého Chiosu. Večery jsou ve vesničce příjemné. Pokud vás nezlákají místní bary, pak můžete v klidu svého pokoje pozorovat západ slunce nad Egejským mořem a v dáli vidět pobřeží Malé Asie.

Vybavení studií Dolfins

Studia Dolfins jsou 400 m od písečné pláže Karfas a 5,5 km od hlavního města - Chiosu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek, vodní sporty na nedaleké pláži, wi-fi internet za poplatek, malá zahrada s houpačkami pro děti.

Vybavení pokoje

dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou, WC, telefon, individuální klimatizace, ventilátor, kuchyňský kout se základním vybavením, lednička, trezor bez poplatku, zadní a přední balkon nebo terasa. Výhled na moře. Možnost 1 přistýlky ve studiu - přízemí, společná terasa a až 2 přistýlek ve dvouložnicovém apartmánu za příplatek - vyšší patro, balkon

Stravování

vlastní

Další údaje

1 dvoupodlažní budova, 7 pokojů Úklid: 2x týdně Výměna ložního prádla: 1x týdně Výměna ručníků: 2x týdně

Odkaz na web

Studia Dolfins

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

v květnu bus tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha–Řecko, trajekt na ostrov(sedačka na palubě), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 15x, letenka Chios - Praha letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.