Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stroubis

Studia Stroubis se nachází v malebné vesničce Megas Limnionas na ostrově Chios. Jsou situovány v klidnější části letoviska. Písečná pláž s jemnými oblázky se rozprostírá 70 m od studií. Taverny, restaurace a mini markety jsou ve vzdálenosti 350 m. Krátkou procházkou dojdete do nádherného rybářského přístavu s romantickou atmosférou.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stroubis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Stroubis

Studia Stroubis se nachází v malebné vesničce Megas Limnionas. Jsou situovány v klidnější části letoviska. Písečná pláž s jemnými oblázky se rozprostírá 70 m od studií. Taverny, restaurace a mini markety jsou ve vzdálenosti 350 m. Krátkou procházkou dojdete do nádherného rybářského přístavu s romantickou atmosférou.

Stravování

Bez stravy nebo dle konkrétního zájezdu

Ubytování

Studia a apartmány nabízí vše potřebné ke strávení příjemné dovolené, mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), kuchyňský kout se základním vybavením, lednicí, TV, klimatizaci zdarma, balkon. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení

Dvoupodlažní studia Stroubis nabízí svým hostům bazén s lehátky a slunečníky zdarma.

Pláž u studií Stroubis

Písečná pláž s oblázky se rozprostírá 70 m od studií. Lehátka na pláži za poplatek.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.