Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pantelis

Apartmány a studia s rodinnou atmosférou mají ideální polohu ve vesničce Aghia Fotia na ostrově Chios. Leží na hlavní ulici vedoucí přímo na pláž. Minimarkety a taverny jsou vzdáleny 50 m od hotelu. Studia a apartmány jsou standardně zařízeny, každý má vlastní vchod.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pantelis , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Pláž

Oblázková pláž je vzdálena 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Poloha

Apartmány a studia s rodinnou atmosférou mají ideální polohu ve vesničce Aghia Fotia. Leží na hlavní ulici vedoucí přímo na pláž. Minimarkety a taverny jsou vzdáleny 50 m od hotelu.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Studia a apartmány jsou standardně zařízeny, každý má vlastní vchod. Apartmány jsou v patře, studia v přízemí. Apartmány se skládají z ložnice se dvěma lůžky, obývací místnosti, jejíž součástí je kuchyňský kout s jedním lůžkem a rozkládacím gaučem (možné jako přistýlka pro dítě). Jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, klimatizací zdarma a balkonem. Kuchyň je vybavena lednicí, dvouplotýnkovým vařičem, jídelním stolem a židlemi. Možnost až tří přistýlek.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.