Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Sands

Tento luxusní hotel, postavený v moderním stylu s tradičními řeckými prvky, leží přímo na písčité pláži v městečku Karfas. Do hlavního města ostrova Chios je to asi 8 km a 4 km k letišti. V okolí je dostatek taveren, restaurací a barů a letovisko nabízí bohatý noční život (především v hlavní turistické sezóně).

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Golden Sands, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis

Tento luxusní hotel se nachází přímo na písečné pláži oblíbeného letoviska Karfasu, 7 km od centra města Chios a 4 km od letiště. Hotel Golden Sands byl vystavěn v roce 1989 na ploše 3 akrů v moderním architektonickém stylu v příjemném prostředí. Hotel Golden Sands nabízí kompletní služby a komfort, které potřebujete pro únik z každodenního života. Kafeteria – bar s panoramatickým výhledem na Egejské moře, snack bar u bazénu, noční taverna nebo řecký večer, který je organizován u bazénu ve stylu řeckých vesnických tradic a patří k nezapomenutelným zážitkům pro každého. Místo je vhodné i pro rodiny s dětmi, protože místní písečná pláž s pozvolným vstupem patří k nejhezčím na ostrově.

Poloha hotelu Golden Sands

Tento luxusní hotel, postavený v moderním stylu s tradičními řeckými prvky, leží přímo na písčité pláži v městečku Karfas. Do hlavního města ostrova Chios je to asi 8 km a 4 km k letišti. V okolí je dostatek taveren, restaurací a barů a letovisko nabízí bohatý noční život (především v hlavní turistické sezóně).

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře se podávají v hotelové restauraci formou bufetu nebo jsou servírované, výběr ze dvou hlavních jídel a salátový bufet. Hotel je vyhlášen svou výbornou kuchyní. Každé úterý je v hotelu „rybí bufet“ a každý čtvrtek hotel pořádá řecký večer – pro klienty hotelu Golden Sands vstupné zdarma. Pánům doporučujeme k večeřím dlouhé kalhoty a dámám šaty.

Ubytování v Golden Sands

Dvoulůžkové pokoje mají výhled na moře, pokoje s možností jedné či dvou přistýlek bez výhledu na moře. Všechny pokoje jsou moderně vybaveny a mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), minibar, TV, vysoušeč vlasů, trezor a klimatizaci od 15. 6.–15. 9. u některých zájezdů zdarma. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Hotel Golden Sands má pro své klienty k dispozici klimatizovanou vstupní halu s recepcí a internetovým koutkem a parkoviště. V udržované zahradě je velký bazén se sluneční terasou (lehátka a slunečníky zdarma), bar u bazénu, taverna, dětské hřiště a stolní tenis. Před hotelem je autobusová zastávka (možnost dopravy do hlavního města).

Pláž

Krásná písčitá pláž je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek. Vodní sporty na pláži za poplatek. Na okraji hotelové zahrady u bazénu je sprcha.

Doporučení

Hotel Golden Sands má jedinečnou atmosféru díky své poloze přímo na pláži.

Golden Sands na webu

Hotel Golden Sand

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.