Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Erytha Resort

Hotel leží v klidné části zálivu Karfas 7 km od města Chios a byl oceněn za vynikající kvalitu poskytovaných služeb mezinárodním certifikátem kvality. Věříme, že uspokojí požadavky všech klientů.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Erytha Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Erytha Resort

Hotel Erytha funguje od roku 1990. Jméno získal z básně Homéra, který pokřtil území, na kterém se nachází hotelový komplex, rozsáhlé iónské pobřeží jménem Erythai Aktai. Tvoří jej 7 budov obklopených kvetoucí zahradou a malebnou alejí. Komplex slučuje moderní i tradiční architektonické prvky, které dotváří originální atmosféru celého objektu. Leží v klidné části zálivu Karfas 7 km od města Chios. Hotel byl oceněn za vynikající kvalitu poskytovaných služeb mezinárodním certifikátem kvality. Věříme, že hotel Erytha Resort uspokojí požadavky všech klientů.

Vybavení hotelu Erytha Resort

Hotel Erytha Resort leží přímo u písečné pláže 7 km od města Chios. Luxusní sladkovodní bazén lehátka, slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek Wi-fi internet (cca 6 Eur/hod) Mare a Monti restaurace Thalassa restaurace Sea Velvet bar, lobby bar animační programy pro děti trezor za příplatek cca 3 Euro za den/ cca 15 Eur za týden

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou, WC, vysoušeč vlasů, TV/SAT, minibar za poplatek, telefon, klimatizace, balkon, výhled na moře. Možnost 1 přistýlky. Možnost pokoje superior za příplatek.

Stravování

snídaně formou bufetu (možnost dokoupení večeří)

Další údaje o hotelu Erytha Resort

7 budov, 64 pokojů, 23 VIP superior, 4 apartmány, 13 rodinných pokojů. Úklid: 6x týdně. Výměna ložního prádla. 3 x týdně Výměna ručníků: 6 x za týdně

Erytha Resort na webu

Hotel Erytha

Názory klientů na Erytha Resort

"Pohodová dovolená" - chtěli bychom poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jsme prožili na pohodovém ostrově Chios v hotelu Erytha. Veškeré služby hotelu byly výborné. Ostrov předčil naše očekávání. Marcela a Jiří Kuklovi.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.