Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nikiti

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nikiti, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Nikiti

Popis střediska Nikiti nebyl dosud přidán.

Ostatní střediska na Chalkidiki

Na Chalkidiki se z ČR jezdí ještě do středisek Afitos, Fourka, Gerakini, Hanioti, Kallithea, Kriopigi, Nea Iraklia, Nea Moudania, Nea VrasnaNeos Marmaras, Ouranoupolis, Pefkochori, Polichrono, Porto Carras, Posidi, Sani, Sarti,  Sithonia, Toroni a  Stavros

Tipy na hotel v letovisku Nikiti

Lily Ann Beach

Příjemný, malý hotýlek Lily Ann se nachází přímo u krásné písčité pláže Elia, spadá pod oblast Nikiti, od jejíhož centra je vzdálen 8 km, a 10 km dělí hotel od letoviska Neas Marmaras. Vzdálenost na letiště v Thessalonikách je 100 km. Autobusová zastávka se nachází hned u hotelu nebo je možné využít hotelové dopravy, která funguje mezi hotely Athena Pallas, Lily Ann Beach a Nikiti či Neas Marmaras za poplatek. Nejbližší mini market je u hotelu Athena Pallas, tedy 500 m.

1.

Athena Pallace

Luxusní hotelový komplex Athena Pallace je 94 km od letiště v Thessalonikách, 9 km od vesničky Nikiti a 11 km od střediska Neos Marmaras, u krásné písčité pláže.

2.

Porfi Beach

Hotel Porfi Beach leží přímo na oblázkovo - písečné pláži. Městečka Nikiti a Metamorfosi jsou vzdálená cca 3 km. Autobusová zastávka do Nikiti poblíž hotelu.

3.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---