Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Villa Niki

Villa Niki nabízí velmi pěkné nové ubyvací kapacity v oblíbeném letovisku Polichrono. Výhodou tohoto apartmánového domu je blízkost písečné pláže, která je vzdálená pouhých 80 metrů od vily Niki.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Villa Niki, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Villy Niki:

Velmi pěkný, nový  apartmánový dům s vlastní garáží, která je v ceně,  se nachází v oblíbeném letovisku Polichrono a je vzdálen 80 m od písečné pláže. Obchody a restaurace jsou dostupné do 150 m.

Popis ubytování

Ve Ville Niki jsou apartmány pro 4 až 5 osob, mají dvě samostatné ložnice, které jsou oddělené od vybavené kuchyně s ledničkou. V kuchyni je rozkládací pohovka vhodná pro 1 dospělou osobu nebo pro 2 menší děti. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, TV a balkón. Klimatizace je za příplatek. Domácí zvířata nejsou povolena. U vily je parkoviště.

3 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím sofa pro 1 osobu, 2 ložnice s dvojlůžkem, sociální zařízení, balkon

Stravování

dle CK, Vlastní, možnost dokoupení večeří nebo polopenze.

Pláž

písečná cca 80 metrů od Villy Niki

Parametry

Typ ubytování Apartman, Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.