Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vergina

Sněhobílá budova studií Vergina je postavena na rozlehlém pozemku v Sarti na Chalkidiki, a proto je možné v areálu bezpečně parkovat. Několik pokojů má výhled na moře. Tento výhled je přerušený jen místní komunikací, která vede před domem. Ostatní pokoje mají výhled na pohoří. Organizovaná a populární písečná pláž letoviska Sarti je vzdálená cca 350 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vergina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita domu Vergina:

10 studií

Popis domu Vergina a ubytování:

Sněhobílá budova studií Vergina je postavena na rozlehlém pozemku v Sarti, a proto je možné v areálu bezpečně parkovat. Několik pokojů má výhled na moře. Tento výhled je přerušený jen místní komunikací, která vede před domem. Ostatní pokoje mají výhled na pohoří. Organizovaná a populární písečná pláž letoviska Sarti je vzdálená cca 350 m. Hosty čekají klimatizovaná dvoulůžková studia s vlastní koupelnou (sprcha/WC), kuchyňským koutem se základním vybavením, ledničkou a balkonem nebo terasou. Dvě studia mají možnost 1 přistýlky.

Okolí studií Vergina

Do rušného centra Sarti, kde najdete každou formu zábavy, se dostanete z Vergina asi po 10 minutové procházce.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.