Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Toroni Blue Sea

Krásný hotelový komplex Toroni Blue Sea se nachází  na Chalkidiki v srdci letoviska Toroni přímo u nádherné písečné pláže (odděleno pouze pobřežní komunikací). Všechny pokoje mají balkón s výhledem na moře a bazény, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), minibar, SAT-TV, klimatizaci v ceně, telefon.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Toroni Blue Sea, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Toroni Blue Sea

Krásný hotelový komplex Toroni Blue Sea se nachází  na Chalkidiki v srdci letoviska Toroni přímo u nádherné písečné pláže (odděleno pouze pobřežní komunikací).

Ubytování

Hotel - komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje pro čtyři osoby. Všechny pokoje mají balkón s výhledem na moře a bazény, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), minibar, SAT-TV, klimatizaci v ceně, telefon.

Vybavení

Hotel  Toroni Blue Sea je vybaven recepcí, restaurací, kde se podávají snídaně, tavernou, kde se podávají večeře, velkým bazénem, vířivkou, lehátky a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma (podmínkou je pouze zaplacení nápoje u baru - servírování nápojů až na pláž), fitness centrem, saunou, masážním salónem, internetovým koutem...

Stravování

Dle zájezdu, stravování: polopenze formou kvalitního bufetu

Pláž

krásné písečné pláže v okolí hotelu

Sport a zábava

bazén, vířivka, fitness centrum, sauna, masážní salón, internetový koutek, v letovisku možnost půjčení motocyklů a automobilů

Pro děti

dětské hřiště, dětský bazén...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.