Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sun hotel

Rodinný hotel Sun se nachází cca 50 m od pláže, přímo v centru letoviska Polichrono, nedaleko pobřežní promenády s mnoha obchůdkya restauracemi. V hotelu Sun je k dispozici recepce, TV místnost, bar, kavárna, bazén s lehátky a venkovním posezením. Oblast - Chalkidiki

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sun hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Sun

Rodinný hotel Sun se nachází cca 50 m od pláže, přímo v centru letoviska Polichrono, nedaleko pobřežní promenády s mnoha obchůdkya restauracemi. V hotelu Sun je k dispozici recepce, TV místnost, bar, kavárna, bazén s lehátky a venkovním posezením.

Stravování

Dle ck a zájezdu, v ceně je snídaně formou bufetu, servírované večeře je možné dokoupit v taverně Tulip

Ubytování v hoteu Sun

2lůžková studia s možností přistýlky, 3lůžková studia a 4lůžkové apartmány s moderně vybavenou a zařízenou kuchyní. Na pokoji je televize, rádio, telefon a klimatizace a balkon. Trezor na recepci za poplatek.

Aktuální popis od CK

Polohahotel Sun s velice příjemným prostředím a rodinnou atmosférou se nachází v malebném městečku Polychrono, které leží 100 km jihovýchodně od Soluně, na...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.