Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stelios

Apartmánový dům Stelios se nachází blízko náměstí v Sarti na Chalkidiki. Od pláže je Stelios vzdálený cca 150 m a tato dvouposchoďová budova nabízí pokoje pro hosty v přízemí a ve 2. patře. Všechny apartmány jsou pro 4 osoby, jsou vybaveny koupelnou/WC, TV/SAT, balkonem s posezením a mají oddělenou ložnici posuvnými dveřmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stelios, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita domu Stelios:

4 apartmány

Popis domu Steliosa ubytování:

Apartmánový dům Stelios se nachází blízko náměstí v Sarti. Od pláže je Stelios vzdálený cca 150 m a tato dvouposchoďová budova nabízí pokoje pro hosty v přízemí a ve 2. patře. Všechny apartmány jsou pro 4 osoby, jsou vybaveny koupelnou/WC, TV/SAT, balkonem s posezením a mají oddělenou ložnici posuvnými dveřmi. V každém apartmánu je i kuchyňský kout se základním vybavením, postele v těchto apartmánech jsou zděné. Klimatizace je možná za příplatek. Nechybí ani útulná recepce.

Doporučení

Stelios doporučujeme především rodinám s dětmi.

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.