Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sithonia Beach Village

Hotel, jež je součástí ubytovacího zařízení Gerakina Beach, leží přímo na oblázkovo - písečné pláži letoviska Gerakini na Chalkidiki. Centrum s četnými možnostmi pro zábavu a nakupování vzdáleno cca 500 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sithonia Beach Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Základní popis hotelu Sithonia Beach Village

Hotel, jež je součástí ubytovacího zařízení Gerakina Beach, leží přímo na oblázkovo - písečné pláži. Centrum s četnými možnostmi pro zábavu a nakupování vzdáleno cca 500 m.

Vybavení:

Bungalovy se 77 ubytovacími jednotkami se nachází uprostřed rozlehlé zahrady. V hotelu Gerakina Beach je Vám k dispozici přijímací prostor s recepcí (trezory k pronajmutí), minimarket, restaurace, TV koutek, plážový bar (v hlavní sezoně), diskotéka, bar a krytý bazén. V rozlehlé zahradě se nachází sladkovodní bazén a bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Zábava : Vlastní hotelové animační programy. Plážový volejbal, vodní gymnastika, minigolf. Za poplatek: masáže, sauna, biliár, stolní tenis, tenis, fitness, vodní sporty na pláži. Pro děti : Pro malé hosty hotelu Sithonia Beach Village je k dispozici samostatný dětský bazén, dětské hřiště a miniklub (od 5 do 12 let, v hotelu Gerakina Beach).

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): Jsou vybaveny telefonem, satelitní TV, chladničkou, fénem, klimatizací, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Strana k moři.

Dvoulůžkové pokoje Úsporný tip (A2S): Satelitní TV, chladnička, fén, klimatizace, vana nebo sprcha, WC a balkon nebo terasa.

Stravování :

Dle ck, polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večere formou bufetových stolů. All inclusive : Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 hod. do 24:00 hod. Snacky od 11:00 hod. do 17:00 hod. (s výjimkou v čase oběda). Káva, čaj a koláče od 16:00 hod. do 17:00 hod. Zmrzlina pro děti od 12:00 hod. do 16:00 hod.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.