Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Simeon

Hotel Simeon je pěkný menší hotelový komplex nacházející se v centru letoviska Metamorfosi pouhých 80 m od písečné pláže na Chalkidiki.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Simeon, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Simeon

Hotel Simeon je pěkný menší hotelový komplex nacházející se v centru letoviska Metamorfosi pouhých 80 m od písečné pláže.

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky. Všechny pokoje hotelu Simeon (standard i superior) nabízí vlastní soc. zařízení (SWC, fén), SAT-TV, klimatizaci a ledničku zdarma, telefon a balkón.

Stravování

Dle ck, polopenze (bufet) nebo all inclusive All inclusive program zahrnuje: snídaně (08:00-10:00 hod.), obědy (14:00-15:00 hod.) a večeře (19:00-21:00 hod.), nealkoholické nápoje (cola, limonády, soda, tonik, džusy - pomerančový, jablečný..., káva - překapávaná, nescafé, frappe..., horká a studená čokoláda, ice tea, horký čaj), čepované pivo, alkoholické nápoje (campari, martini, vermouth, vodka, rum, gin, bailys, amaretto..., některé koktejly, brandy, ouzo), domácí víno, zmrzlina v době oběda, odpolední sušenky a koláčky (16:30-17:30 hod.). Nápoje jsou servírovány v baru u bazénu v době 10:30-22:00 hod. a v restauraci v době oběda a večeře. Bazén je otevřen denně v době 09:00-20:00 hod.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.