Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rula studia a apartmány

Penzion je oblíbený pro svou blízkost pláží i obchodů. Nachází se v oblasti Chalkidiki cca 100m od písečné pláže, která nabízí pozvolný vstup do moře. V blízkosti penzionu je pekárna, supermarkety a do samotného centra letoviska to je cca 5 minut chůze.  Vhodné pro vícečlenné rodiny

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rula studia a apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Rula studia a apartmány

Penzion oblíbený pro svou blízkost pláží i obchodů. Nachází se cca 100m od písečné pláže, která nabízí pozvolný vstup do moře. V blízkosti penzionu je pekárna, supermarkety a do samotného centra letoviska to je cca 5 minut chůze.  Vhodné pro vícečlenné rodiny

Studia Ubytování

Účelně zařízené dvoulůžkové a třílůžkové prostorné pokoje s možnosti jedné přistýlky. Součásti vybavení je soc. zařízení (sprcha, WC), kuch. kout (základní nádobí, lednice, el. vařič, varná konvice), TV , lož. prádlo, ručníky (2 malé, 1 velký), balkon se zahradním nábytkem. Možnost klimatizace 5eur/den.

Apartmány Ubytování

Dvouložnicové apartmány pro 4-5 osob se samostatnou vybavenou kuchyní (lednice, vařič, varná konvice, základní nádobí), koupelnou se soc. zařízením (vana, WC), TV, lož. prádlem, ručníky (2 malé, 2 velké), součástí jsou rovněž 2 samostatné prostorné balkony se zahradním nábytkem. Možnost klimatizace za poplatek 10 eur/den.

Stravování

Vlastní nebo možnost dokoupení polopenze či pouze večeře. Snídaně-kontinentální. Večeře-výběr z 29 druhů jídel. Polopenze - 270 Kč/den/dospělý, 210 Kč/den/dítě, večeře - 210 Kč/den/dospělý, 150 Kč/den/dítě. Možnost dokoupení přímo v naši cestovní kanceláři u doplatku zájezdu.

Služby na místě

Možnost zapůjčení setu lehátek a slunečníků za poplatek cca 3 eur/den, zapůjčení auta, motorky nebo jízdního kola za poplatek, vodní sporty na pláži, fakultativní výlety s českým průvodcem.

Zdarma

Každovečerní vstupy na diskotéku včetně prvního nápoje.

Zájezdy do hotelu

Přehled zájezdů si můžete zobrazit kliknutím na záložky Ceny zájezdů nahoře nad fotografiemi. Do hotelu Axos Beach jezdí také CK Charis, která zde sice zájezdy nemá, ale výhod zakoupení přes tento portál můžete využít také. Pokud jim řeknete, že jste od portálu Řecko v detailech, dostanete extra slevu. Profil i s odkazem na stránky CK je na stránce CK Charis.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.