Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Porfi Beach

Hotel Porfi Beach leží přímo na oblázkovo - písečné pláži. Městečka Nikiti a Metamorfosi jsou vzdálená cca 3 km. Autobusová zastávka do Nikiti poblíž hotelu. Oblast: Chalkidiki

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Porfi Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Porfi Beach:

Hotel Porfi Beach leží přímo na oblázkovo - písečné pláži. Městečka Nikiti a Metamorfosi jsou vzdálená cca 3 km. Autobusová zastávka do Nikiti poblíž hotelu.

Vybavení:

Příjemné prázdninové středisko s 88 pokoji, jež jsou rozděleny do 1 hlavní a 4 vedlejších budov. Dále je Vám k dispozici recepce s trezory k pronajmutí, WiFi v lobby (za poplatek), společenská místností s TV, 2 restaurace a taverna. V krásné udržované zahradě se nachází sladkovodní bazén s opalovací terasou a snack bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Zábava : Pestrou nabídku zábavy naleznete v městečku Nikiti. 1x týdně hudební večer. Stolní tenis, basketbal, plážový volejbal. Za poplatek: tenis, stolní fotbal, biliár a půjčovna jízdních kol. Pro děti : Samostatný dětský bazén a dětské hřiště.

Ubytování v hotelu Porfi Beach:

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Světle a vkusně zařízené o celkové rozloze 25 m2. S telefonem, satelitní TV, individuální klimatizací, chladničkou, fénem, vanou, WC a balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): Celková rozloha 32 m2. Telefon, satelitní TV, individuální klimatizace, chladnička, fén, vana, WC a balkon nebo terasa. Dvoulůžkové pokoje superior (A2C): Celková rozloha 37 m2. Telefon, satelitní TV, individuální klimatizace, chladnička, fén, vana, WC a balkon nebo terasa. Při příjezdu ovoce a víno. Junior suite superior (A2D): Prostorné. Telefon, satelitní TV, individuální klimatizace, chladnička, fén, vana, WC a balkon nebo terasa. Při příjezdu ovoce a víno.

Stravování :

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluKrásný hotel přímo na pláži. Večer živá muzika, řecký večer nebo barbecue. Polohaletovisko Nikiti a Metamorfosi cca 3 km. Zastávka autobusu cca...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.