Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pirofani

Útulný dům Pirofani  s  8 studii se nachází v oblíbené části městečka Sarti, pouhých 70 metrů od atraktivní písečné pláže. Studia jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů, kteří upřednostňují ubytování v klidnější lokalitě s možností vlastního stravování.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pirofani, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Pirofani

Sympatický bílý dům Pirofani s působivými oblouky byl postaven v novější části Sarti, tzv. Sarti Beach. Dům poskytuje příjemné zázemí všem svým hostům. Do atraktivního centra s obchůdky, tavernami, bary a restauracemi je to přibližně 1,2 km, avšak v blízkosti domu také najdete obchůdky a restaurace (cca ve vzdálenosti 50-70 m).

Vybavení studií Pirofani

Vkusně zařízená 2-3 lůžková studia (3. lůžko je pevné) , TV,  kuchyňský kout se základním vybavením, lednička , koupelna (sprcha, WC) , klimatizace (za poplatek),  WiFi

Pláž

Atraktivní písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází 70 metrů od studií

Stravování

Dle CK. Bez stravování.

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Sympatický bílý dům s působivými oblouky byl postaven v novější klidnější části Sarti, tzv. Sarti Beach. Sama pláž je vzdálená jen 70 m. Dům...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.