Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panorama Triphon

Apartmánový dům Panorama Triphon v oblíbeném letovisku Sarti disponuje jednoduše a útulně zařízenými studii vhodnými pro všechny věkové kategorie. Je ideální na prožití klidné dovolené. Jeho výhodou je výborná poloha nedaleko pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Panorama Triphon, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha domu Panorama Triphon

Patrový dům Panorama Triphon sa nachází v části letoviska Sarti. Od oblíbené dlouhé písečné pláže je vzdálen pouze 10 metrů. Od centra Sarti s pekárnami, obchůdky, místními tavernami je vzdálen cca 1 km. Z balkonových pokojů, které mají výhled na moře si můžete vychutnat nádherný výhled na Svatou horu Atos.

Popis Panorama Triphon

V domě Panorama Triphon jsou jednoduše a útulně zařízená studia vhodná pre všechky věkové kategorie. Je ideální na prožití klidné dovolené. Jeho výhodou je výborná poloha nedaleko pláže.

Ubytování/Vybavení:

V apartmánovém domě Panorama Triphon se nacházejí studia a apartmány. Studia pro 2-3 osoby jsou v přízemí s výhledem na moře nebo s bočním výhledem na moře. Apartmány pro 4 – 5 osob na přízemí nebo s bočním výhledem na moře* jednoduché zařízení * kuchyňský kout * základní nádobí * lednička * koupelna (sprcha)/WC * klimatizace za poplatek * terasa/balkon

Pláž

Dlouhá písečná pláž je od domu Panorama Triphon vzdálená pouze 10 metrů.

Stravování

dle CK, vlastní

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.