Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panagiota

Velmi pěkná vilka Panagiota nacházející se v klidné lokalitě v oblíbeném městečku Sarti uspokojí i náročnější klienty a její výborná poloha, poblíž písečné pláži je další z předností tohoto ubytování.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Panagiota, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha rezidence Panagiota

Rezidence se nachází v klidné zóně jižní části letoviska Sarti zvané Sarti Beach, tato malá část letoviska má vlastní restaurace i minimarkety, do centra letoviska se klienti dostanou pěší procházkou cca 700 m osvětlenou promenádou podél moře. Vzdálenost rezidence od pláže pouhých 70 m.

Vybavení domu Panagiota

Wi-Fi v celém objektu bezplatně.

Vybavení studií Panagiota

Moderní 2 a 3-lůžková studia s možností přistýlky (druhé patro budovy), všechny kapacity s kuchyňským koutem (vařič, lednice, nádobí podle počtu ubytovaných), vlastním soc. zařízením (SWC), balkónem se zahradním nábytkem, TV a klimatizací.

Stravování

Dle CK. Vlastní nebo polopenze v místní restauraci - 80 metrů (řecká kuchyně) - snídaně servírovaná kontinentální a večeře servírované - výběr z několika menu

Pláž

Sithonie nabízí snad nejkrásnější pláže v celém Řecku, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena pouhých 70 m, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, velký výběr vodních sportů za poplatek, plážový volejbal

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.