Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pallini Beach & Bungalows

Hotel Pallini Beach & Bungalows s klidnou polohou, přímo na pláži u letoviska Kallithea. Do centra s mnoha bary cca 1,5 km. Zastávka autobusu přímo u hotelu. Přibližně 400 m od hotelu 4 velké diskotéky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pallini Beach & Bungalows, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha komplexu Pallini Beach & Bungalows:

Hotel Pallini Beach & Bungalows s klidnou polohou, přímo na pláži u letoviska Kallithea. Do centra s mnoha bary cca 1,5 km. Zastávka autobusu přímo u hotelu. Přibližně 400 m od hotelu 4 velké diskotéky.

Vybavení:

Hotel Pallini Beach & Bungalowsdisponuje 485 pokoji, jež jsou rozděleny do osmipodlažní hlavní budovy a několika bungalovů. Mezi vybavení patří výtahy, společenská místnost s TV, internetový koutek a WiFi v lobby (za poplatek), klimatizovaná samoobslužná restaurace, řecká rybí restaurace, 4 bary, kavárna minimarket. Ve venkovním areálu se nachází bazén s mořskou vodou (pozvolný vstup) a snack bar. Lehátka slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Zábava : Mezinárodní denní a večerní animační programy. Diskotéka. Aerobic, basketbal, boccia, šipky, stolní tenis, plážový volejbal, vodní gymnastika. Za poplatek: vodní sporty na pláži, biliár, tenis (6 kurtů), masáže, sauna. V okolí hotelu rovněž půjčovny kol. Pro děti : Miniklub (od 4 do 12 let), část bazénu vhodná pro děti.

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): V hlavní budově. Fén, trezor k pronajmutí, telefon, chladnička, satelitní TV, posezení, vana, WC, klimatizace (od 01.07. do 31.08.), balkon s bočním výhledem na moře. Dvoulůžkové pokoje Úsporný tip (A2S): V hlavní budově nebo v bungalovech. Trezor k pronajmutí, telefon, chladnička, satelitní TV, vana nebo sprcha, WC, klimatizace (od 01.07. do 31.08.) a balkon. Dvoulůžkové pokoje (B2A/B3A): V bungalovech, prostornější. Trezor k pronajmutí, telefon, chladnička, satelitní TV, vana nebo sprcha, WC, posezení, klimatizace (od 01.07. do 31.08.) a balkon nebo terasa.

Stravování :

Dle ck: Polopenze,  snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Aktuální popis od CK

PoznámkaPovinná pobytová taxa: 3 za pokoj a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.Cena zahrnujeletenku Praha -...

Polohatento rozsáhlý, velmi známý zrenovovaný devítipodlažní hotelový komplex má idylickou polohu na východním pobřeží poloostrova Kassandra. Leží v klidném...

Poloha Nejbližší restaurace, bary aobchůdky jsou vcentru městečka Kallithea cca 3 km Letiště Soluň cca 76 km Pláž Písčitá pláž je přímo uhotelu Pozvolný...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.