Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Olga

Apartmány Olga jsou prostorná a účelně zařízená studia v letovisku Polichrono, což je malebné městečko ležící 100 km jihovýchodně od Soluně. Polichrono má nezapomenutelnou kouzelnou atmosféru a je považováno za jedno z nejkrásnějších na Chalkidiki. Kolem dlouhé písčité pláže nabízí pobřežní promenáda návštěvníkům příjemné posezení v některé z taveren.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Olga, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Olga

Apartmány a studia Olga leží asi 50 m od pláže v klidné uličce a zároveň nedaleko centra letoviska Polichrono.

Vybavení studií Olga

Apartmány Olga jsou prostorná a účelně zařízená studia s TV a balkonem, která  se skládají z ložnice pro 2 až 3 osoby, vybavené kuchyňky (vařič, lednička a základní nádobí) a příslušenství. Klimatizace (za poplatek). K dispozici zahrada a parkoviště.

Stravování

dle CK, vlastní s možností dokoupení večeří v taverně nebo s polopenzí v taverně (rozšířená kontinentální snídaně, servírovaná večeře - výběr ze 2 druhů hlavních jídel jejichž nabídka se obměňuje, nápoje nejsou v ceně).

Pláž

Krásná a široká pláž s pozvolným vstupem do moře a hrubozrnným pískem leží asi 50metrů od apartmánů Olga.Pláž se rozkládá  okolo celého letoviska Polichrono a je vhodná i pro děti. Kolem dlouhé písčité pláže nabízí pobřežní promenáda návštěvníkům příjemné posezení v některé z taveren.

Sport, zábava:

plážový volejbal, diskotéka, taverny, supermarkety.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.