Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nemos hotel

Doporučujeme hlavně mladým lidem. Poloha studií Nemos je v centru dění, kde hlavně večer je rušno a kam se turisté scházejí za zábavou. Převážnou část turistů hotýlku tvoří anglická klientela. Oblast - Chalkidiki

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nemos hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Nemos

Malý rodinný hotýlek Nemos s polohou téměř u pláže, od které jej dělí jen místní pobřežní komunikace. Od centra Polichrona je Nemos vzdálen jen 100m. Bary, obchody a restaurace jsou na dosah. Transfer z letiště trvá asi 1,5 hodiny.

Vybavení

Hotel Nemos má svůj bar a recepci. Celkem je zde 27 studií. Lehátka a sluečníky na pláži jsou za poplatek.

Pláž

10 m od pláže

Služby

lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace na pokoji.

Ubytování

čistá, moderní a jen dvoulůžková studia Nemos jsou vybavena satelitní TV, malou kuchyňkou, trezorem, ledničkou, klimatizací, balkónem či terasou

Doporučení

Doporučujeme hlavně mladým lidem. Poloha studií Nemos je v centru dění, kde hlavně večer je rušno a kam se turisté scházejí za zábavou. Převážnou část turistů hotýlku tvoří anglická klientela.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.