Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Natali apartmány

Jednopatrový apartmánový dům Natali je situován na Chalkidiki v boční uličce centrální části letoviska Polichrono ve vzdálenosti cca 180 metrů od pláže, nedaleko obchodního centra.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Natali apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis a poloha apartmánů Natali

Jednopatrový apartmánový dům Natali je situován v boční uličce centrální části letoviska Polichrono ve vzdálenosti cca 180 metrů od pláže, nedaleko obchodního centra.

Ubytování

Apartmány Natali jsou 2 lůžková s možností až 2 přistýlek, s vlastním sociálním zařízením ( WC, sprcha ), BTV a ventilátorem, ložnicí, kuchyňkou a balkonem nebo terasou se zahradním nábytkem, všechny jsou vybaveny lůžkovinami a ručníky.

Stravování

Dle zájezdu, vlastní nebo lze přikoupit polopenzi v restauraci Tulip ( snídaně rozšířená kontinentální a večeře výběr z menu ).

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.