Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lily Ann Beach

Největším plusem malého a útulného hotelu Lily Ann Beach je jistě jeho krásná písčitá pláž, kterou mají hosté téměř sami pro sebe a mohou se zde naprosto nerušeně slunit a užívat si průzračného moře. Hotel Lily Ann Beach má v pronájmu hotelová společnost Acrotel. Doporučujeme těm z vás, kdo toužíte po velkém klidu stráveném koupáním a procházkami po plážích. Oblast - Chalkidiki

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lily Ann Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lily Ann Beach 

Příjemný, malý hotýlek Lily Ann se nachází přímo u krásné písčité pláže Elia, spadá pod oblast Nikiti, od jejíhož centra je vzdálen 8 km, a 10 km dělí hotel od letoviska Neas Marmaras. Vzdálenost na letiště v Thessalonikách je 100 km. Autobusová zastávka se nachází hned u hotelu nebo je možné využít hotelové dopravy, která funguje mezi hotely Athena Pallas, Lily Ann Beach a Nikiti či Neas Marmaras za poplatek. Nejbližší mini market je u hotelu Athena Pallas, tedy 500 m.

Vybavení

recepce, restaurace, bar/snack baru u bazénu, venkovní bazén s lehátky a slunečníky.

Strava

Dle CK, polopenze, rozšířené kontinentální formou bufetu, jednoduchý bufet

Služny

trezor na recepci, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování v hotelu Lily Ann Beach

celkem 30 pokojů je buď standardních dvoulůžkových nebo prostorných pokojů pro rodinu se dvěma dětmi. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC (sprcha), klimatizací, malou ledničkou, SAT/TV, telefonem, balkonem či terasou.

Pro Děti

zahrada

Doporučení

Největším plusem malého a útulného hotelu Lily Ann Beach je jistě jeho krásná písčitá pláž, kterou mají hosté téměř sami pro sebe a mohou se zde naprosto nerušeně slunit a užívat si průzračného moře. Hotel Lily Ann Beach má v pronájmu hotelová společnost Acrotel. Doporučujeme těm z vás, kdo toužíte po velkém klidu stráveném koupáním a procházkami po plážích.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.