Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lagomandra

Lagomandra je hotel s krásným výhledem na okolní krajinu Chalkidiki. Hotel leží 100 km od letiště v Thessalonikách, 6 km od střediska Neos Marmaras.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lagomandra, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lagomandra

Lagomandra je hotel s krásným výhledem na okolní krajinu Chalkidiki. Hotel leží 100 km od letiště v Thessalonikách, 6 km od střediska Neos Marmaras.

Ubytování

všech 120 pokojů prošlo rozsáhlou rekonstrukci v roce 2008. Jsou různých kategorií(standardní/2lůžkové, junior suity, superior mezonety až pro 4členné rodiny) s výhledem na moře, do zahrady a na bazén. Klimatizace, SAT/TV LCD, CD přehrávač, DVD přehrávač (na místě na vyžádání), trezor, menší lednice, koupelna se sociálním zařízením (v pokojích superior junior suita a mezonetech sprcha s hydromasáži a ručníky na pláž), vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa.

Vybavení hotelu Lagomandra

recepce, hlavní restaurace s terasou s výhledem na moře, a´la carte restaurace na pláži s nabídkou místních a rybích specialit, bar u bazénu, bazén, dětský bazén, jacuzzi, basketbal, stolní tenis, biliár, minimarket, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, připojení na internet, pravidelná doprava do Neos Marmaras za poplatek. Hotel Lagomandra disponuje kapacitou přímo na pláži, kde je k dispozici další bazén, restaurace a bar.

Pláž

Hotel Lagomandra leží 150 m od písčité pláže

Služby

jacuzzi, biliár, lehátka a slunečníky na pláži.

Děti

dětský bazén, dětské hřiště.

Doporučení

Hotel Lagomandra je vhodný pro všechny věkové kategorie, je nedaleko krásné písčité pláže.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.